Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'9" |
| Weight | 140 lbs |
| Wingspan | 5'10" |
| Standing Reach | 7'5" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Squat | 225 lbs |
| Deadlift | 275 lbs |
| Vertical Jump | 25'0" |




