Taylor Scheid's Bio
Bio
RH Pitcher/Utility 1rst base/3rd base/2nd base/CF/SS SG/SF
RH Pitcher/Utility 1rst base/3rd base/2nd base/CF/SS SG/SF
| GPA | 3.89 |
| Height | 5'5" |
| Weight | 125 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 110 lbs |
| Squat | 250 lbs |
| Deadlift | 280 lbs |

