Nik Coder's Bio
| Plays | Baseball |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #20 • P, 3B |
| Club Teams | Merchants 16U Marion merchants |
| GPA | 3.5 |
| Height | 6'1" |
| Weight | 195 lbs |
| Wingspan | 6'1" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 135 lbs |
| Squat | 175 lbs |
| Deadlift | 160 lbs |
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Season |
|