Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 6'2" |
| Weight | 230 lbs |
| Wingspan | 6'4" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 265 lbs |
| Squat | 335 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.47 sec |
| Vertical Jump | 27'0" |
| Broad Jump | 7'10" |
| Shuttle | 5.2 sec |
