Jack Sanders's Bio
| Plays | Ice Hockey, Football |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #7 • QB, SS |
| GPA | 3.5 |
| Honors Classes | Honors Biology |
| Height | 6'0" |
| Weight | 195 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 300 lbs |
| Squat | 495 lbs |
| Deadlift | 525 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.52 sec |