Matt Subler's Bio
Bio
P413 Adams 18u Manchester University Catcher Commit CCP Edison State Student
P413 Adams 18u Manchester University Catcher Commit CCP Edison State Student
| GPA | 3.58 |
| AP Classes | AP CSP |
| Height | 6'0" |
| Weight | 205 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 215 lbs |
| Squat | 395 lbs |
| Deadlift | 500 lbs |
| Vertical Jump | 29'0" |
| Broad Jump | 9'3" |

| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|