Benjamin Sailer's Bio
| Plays | Football, Basketball |
| Class Year | Graduated 2025 |
| Teams | #65 • C, DT |
| GPA | 4.25 |
| AP Classes | AP US History, AP Language, and AP Pre-Calc |
| Height | 6'4" |
| Weight | 290 lbs |
| Wingspan | 6'5" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 355 lbs |
| Squat | 620 lbs |
| Deadlift | 585 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.1 sec |
| Vertical Jump | 27'0" |