Colt Thompson's Bio
Bio
11.73 100m dash 400m dash 54.67 ranked 1 in the class of 2029 in 2a..
11.73 100m dash 400m dash 54.67 ranked 1 in the class of 2029 in 2a..
| Height | 5'9" |
| Weight | 140 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 185 lbs |
| Squat | 365 lbs |
| Deadlift | 385 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.6 sec |
| Broad Jump | 9'10" |
| Shuttle | 4.3 sec |