Alex Toolan's Bio
| Plays | Football |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #3 • QB |
| Club Teams | N/A e Force |
| GPA | 3.75 |
| AP Classes | AP Language and Composition , AP Statistics , and AP psychology |
| Height | 6'0" |
| Weight | 185 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 225 lbs |
| Squat | 335 lbs |
| Deadlift | 350 lbs |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|