Sentori Martino's Bio
Bio
1st team all league Wr/Cb 1st team all state Wr
1st team all league Wr/Cb 1st team all state Wr
| Height | 6'0" |
| Weight | 165 lbs |
| Standing Reach | 7'11" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 185 lbs |
| Squat | 270 lbs |
| Deadlift | 240 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.5 sec |
| Vertical Jump | 41'0" |