Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 6'3" |
| Weight | 170 lbs |
| Wingspan | 6'4" |
| Standing Reach | 8'3" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 180 lbs |
| Squat | 300 lbs |
| Deadlift | 250 lbs |