Caleb Wray's Bio
| Plays | Football |
| Class Year | Graduated 2024 |
| Teams | #18 • QB, FS |
| GPA | 3.7 |
| AP Classes | AP English, AP Psych , and AP GOV |
| Height | 6'3" |
| Weight | 180 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 195 lbs |
| Squat | 315 lbs |
| Deadlift | 415 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.8 sec |
