Jaxon Vargo's Bio
| Plays | Baseball, Football |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #13 • QB |
| GPA | 4.17 |
| Height | 6'0" |
| Weight | 195 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 275 lbs |
| Squat | 365 lbs |
| Deadlift | 425 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.9 sec |
| Vertical Jump | 36'0" |
| Broad Jump | 9'8" |