Josh Stains's Bio
| Plays | Football, Basketball |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #1 • WR, MLB #21 • PG, SG |
| GPA | 3.7 |
| AP Classes | AP Human Geography and AP Language and Composition |
| Honors Classes | Honors English 2 and Honors US History 2 |
| Height | 5'10" |
| Weight | 160 lbs |
| Bench | 235 lbs |
| Squat | 385 lbs |