Brady Wolfe's Bio
Bio
2 Sport Varsity Athlete - Football and Baseball
2 Sport Varsity Athlete - Football and Baseball
| GPA | 4.03 |
| SAT | 1280 |
| Height | 6'0" |
| Weight | 215 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 275 lbs |
| Squat | 475 lbs |
| Deadlift | 405 lbs |





| Jersey |
|
| Position |
|
| Record |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|