Caleb Rupp's Bio
| Plays | Baseball |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #23 • P, 3B • Captain |
| Club Teams | FTB Phillies Scout American 17U 17U FTB Phillies Scout American |
| GPA | 4.87 |
| AP Classes | AP Calculus AB |
| Honors Classes | Honors Civics and Government , Honors Chemistry , and Honors Human Biology |
| Height | 6'1" |
| Weight | 195 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Squat | 385 lbs |
| Deadlift | 400 lbs |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|

