Jacob Lang's Bio
Bio
Im a 14 year old football player with dreams to make it to the NFL. My positions are OLB, WR, and CB. I hope you get a chance to watch my hourney to the G.O.A.T. Status
Im a 14 year old football player with dreams to make it to the NFL. My positions are OLB, WR, and CB. I hope you get a chance to watch my hourney to the G.O.A.T. Status
| Height | 5'9" |
| Weight | 150 lbs |
| Wingspan | 6'2" |
| Standing Reach | 7'3" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 145 lbs |
| Squat | 225 lbs |
| Deadlift | 275 lbs |
| Vertical Jump | 19'0" |
| Broad Jump | 7'2" |