Noah Robbins's Bio
| Plays | Baseball, Football |
| Class Year | Graduated 2025 |
| Teams | #14 • 1B, OF, P #31 • RB, MLB |
| GPA | 3.5 |
| Height | 5'10" |
| Weight | 220 lbs |
| Wingspan | 6'1" |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 265 lbs |
| Squat | 435 lbs |
| Deadlift | 500 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.8 sec |