Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | AP Classes | Cp English |
| Height | 6'0" |
| Weight | 152 lbs |
| Wingspan | 6'3" |
| Standing Reach | 7'4" |
| Dominant Hand | Both |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 175 lbs |
| Squat | 195 lbs |
| Deadlift | 215 lbs |


