Isaiah Bradley's Bio
Bio
CASA NPL 2009 Westside HS Varsity
CASA NPL 2009 Westside HS Varsity
| GPA | 4.44 |
| AP Classes | AP US Government, Ap Psychology, and AP Macroeconomics |
| Height | 6'0" |
| Weight | 180 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 185 lbs |
| Squat | 315 lbs |
| Deadlift | 335 lbs |
| Vertical Jump | 30'0" |
| Broad Jump | 8'11" |



