Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'10" |
| Weight | 150 lbs |
| Wingspan | 6'2" |
| Standing Reach | 7'5" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 185 lbs |
| Squat | 365 lbs |
| Deadlift | 435 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.7 sec |
| Vertical Jump | 37'0" |
| Broad Jump | 9'9" |