Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 4.5 |
| Honors Classes | English 1 Honors , Biology Honors, and Geometry Honors |
| Height | 6'1" |
| Weight | 170 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 140 lbs |
| Squat | 205 lbs |
| Deadlift | 265 lbs |