Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'11" |
| Weight | 135 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 170 lbs |
| Squat | 285 lbs |
| Deadlift | 315 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.86 sec |
| Vertical Jump | 30'0" |
| Broad Jump | 9'1" |