Adarrell Swindler's Bio
Bio
Im 5/11 / 260 /bench-315 /squat-605 /gpa-4.2 /class of 2026
Im 5/11 / 260 /bench-315 /squat-605 /gpa-4.2 /class of 2026
| GPA | 4.3 |
| Height | 5'11" |
| Weight | 265 lbs |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 405 lbs |
| Squat | 605 lbs |
| Deadlift | 500 lbs |