Cevion Douglas's Bio
| Plays | Basketball, Football |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #33 • C #70 • DT, DE |
| Club Teams | Elusive Elite 11th Grade Elusive Elite |
| GPA | 3.3 |
| Height | 6'4" |
| Weight | 290 lbs |
| Wingspan | 6'6" |
| Standing Reach | 6'4" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 250 lbs |
| Squat | 300 lbs |
| 40 Yard Dash | 5 sec |
| Broad Jump | 10'11" |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Record |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|