Noah McCarn's Bio
| Plays | Soccer |
| Class Year | Sophomore • 2028 |
| Teams | #10 • STRK |
| Club Teams | 2010 ECNL-RL U16 South Carolina United FC |
| Height | 5'6" |
| Weight | 135 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 195 lbs |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Season |
|