Carter Paschal's Bio
Bio
Junior, love to play sports have been since i was little and hope to make this a career one day and make my mom proud
Junior, love to play sports have been since i was little and hope to make this a career one day and make my mom proud
| GPA | 3.35 |
| ACT | 19 |
| SAT | 780 |
| Height | 6'0" |
| Weight | 170 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 245 lbs |
| Squat | 475 lbs |
| 40 Yard Dash | 5 sec |





