Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.7 |
| Honors Classes | Math, English, and Earth Science |
| Height | 6'0" |
| Weight | 167 lbs |
| Wingspan | 5'7" |
| Standing Reach | 6'4" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 200 lbs |
| Squat | 240 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.56 sec |