Darrious Johnson's Bio
| Plays | Basketball |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #15 • PG |
| Club Teams | SC Elite Family 11th Grade SC Elite Family |
| Height | 5'10" |
| Weight | 145 lbs |
| Dominant Hand | Both |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 150 lbs |
| Squat | 255 lbs |
| Deadlift | 225 lbs |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|