Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 6'2" |
| Weight | 170 lbs |
| Wingspan | 6'5" |
| Standing Reach | 8'5" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 195 lbs |
| Squat | 285 lbs |
| Deadlift | 435 lbs |