Thomas Belflower's Bio
Bio
I play Tennis and Volleyball for Riverside Warriors I play AAU basketball in my free time.
I play Tennis and Volleyball for Riverside Warriors I play AAU basketball in my free time.
| GPA | 4.23 |
| AP Classes | chemistry |
| Height | 5'9" |
| Weight | 127 lbs |
| Wingspan | 5'9" |
| Standing Reach | 7'1" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 135 lbs |
| Squat | 249 lbs |
| Deadlift | 120 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.9 sec |
| Vertical Jump | 30'0" |
| Broad Jump | 7'10" |