Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.76 |
| Honors Classes | Honors English |
| Height | 5'8" |
| Weight | 160 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 300 lbs |
| Squat | 450 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.48 sec |
| Vertical Jump | 29'0" |
| Broad Jump | 10'0" |