Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 6'6" |
| Weight | 290 lbs |
| Wingspan | 6'7" |
| Standing Reach | 6'9" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 325 lbs |
| Squat | 375 lbs |
| Deadlift | 460 lbs |