Ethan Offing's Bio
| Plays | Baseball, Football |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #4 • SS #4 • QB |
| GPA | 4.02 |
| Height | 6'0" |
| Weight | 190 lbs |
| Wingspan | 6'0" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 300 lbs |
| Squat | 420 lbs |
| Deadlift | 425 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.58 sec |
| Vertical Jump | 34'0" |
| Broad Jump | 9'9" |
| Shuttle | 4.38 sec |