Jay Riddle's Bio
| Plays | Football, Baseball |
| Class Year | Graduated 2025 |
| Teams | #77 • OL, DL #20 • LF |
| Height | 6'3" |
| Weight | 215 lbs |
| Wingspan | 6'0" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 185 lbs |
| Squat | 275 lbs |
| Deadlift | 335 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.27 sec |
| Broad Jump | 6'8" |