David Adams's Bio
Bio
Love football, tryna make it to the big leagues
Love football, tryna make it to the big leagues
| Height | 6'1" |
| Weight | 210 lbs |
| Wingspan | 4'8" |
| Standing Reach | 7'6" |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 225 lbs |
| Squat | 385 lbs |
| Deadlift | 415 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.1 sec |
