Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'9" |
| Weight | 158 lbs |
| Standing Reach | 6'3" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 240 lbs |
| Squat | 375 lbs |
| Vertical Jump | 33'0" |
| Broad Jump | 9'7" |