Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'3" |
| Weight | 105 lbs |
| Wingspan | 5'2" |
| Standing Reach | 5'0" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 110 lbs |
| Squat | 130 lbs |
| Deadlift | 135 lbs |