Abijah Webb's Bio
| Plays | Basketball, Football |
| Class Year | Graduated 2025 |
| Teams | #20 • SG #24 • WR, CB |
| Height | 5'10" |
| Weight | 224 lbs |
| Wingspan | 6'0" |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 320 lbs |
| Squat | 530 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.5 sec |
| Vertical Jump | 38'0" |
| Broad Jump | 9'10" |
| Shuttle | 4.5 sec |

5xPlayer of the Game