Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.2 |
| Height | 6'2" |
| Weight | 175 lbs |
| Wingspan | 6'4" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 215 lbs |
| Squat | 340 lbs |
| Deadlift | 425 lbs |
| Broad Jump | 8'3" |