Braelyn Todd's Bio
| Plays | Basketball, Football |
| Class Year | Sophomore • 2028 |
| Teams | #5 • PF #29 • FS |
| GPA | 3.97 |
| Honors Classes | Honors English 3, Honors Modern World History, and Honors Earth Science |
| Height | 6'2" |
| Weight | 171 lbs |
| Wingspan | 6'4" |
| Standing Reach | 8'1" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 205 lbs |
| Squat | 365 lbs |
| Deadlift | 405 lbs |