Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.29 |
| Height | 5'8" |
| Weight | 156 lbs |
| Wingspan | 6'2" |
| Standing Reach | 6'4" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 195 lbs |
| Squat | 405 lbs |
| Deadlift | 415 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.46 sec |
| Vertical Jump | 7'0" |
| Broad Jump | 5'8" |
| Shuttle | 4.2 sec |