E J Thompson's Bio
| Plays | Football |
| Class Year | Freshman • 2029 |
| Teams | #94 • DT |
| Club Teams | Hillcrest Rams N/A Hillcrest |
| Height | 5'10" |
| Weight | 265 lbs |
| Wingspan | 6'2" |
| Standing Reach | 6'1" |
| Dominant Hand | Both |
| Dominant Foot | Right |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Record |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|