Landon Whitman's Bio
Bio
Eastside High School 26' Greenville Sonics #8 landongwhitman@icloud.com
Eastside High School 26' Greenville Sonics #8 landongwhitman@icloud.com
| GPA | 3.64 |
| AP Classes | AP Environmental Studies, AP World History, and AP Human Geography |
| Honors Classes | English 1,2,3 Honors, Honors Pre Calculus, Spanish 1,2,3,4 Honors, and Chemistry Honors |
| Height | 5'6" |
| Weight | 155 lbs |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 190 lbs |
| Squat | 320 lbs |
| Deadlift | 365 lbs |


| Year Joined |
|
| Location |
|

