Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'11" |
| Weight | 190 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 250 lbs |
| Squat | 425 lbs |
| Deadlift | 515 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.73 sec |
| Vertical Jump | 36'0" |
| Shuttle | 4.44 sec |