Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.5 |
| Height | 6'3" |
| Weight | 260 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 145 lbs |
| Squat | 225 lbs |
| Deadlift | 315 lbs |
| 40 Yard Dash | 6.4 sec |
| Vertical Jump | 16'0" |