Bailey Ardis's Bio
| Plays | Softball, Volleyball |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #6 • OF, C |
| Club Teams | Mojo 16U Mojo Sampson/Wilcox 16u |
| GPA | 3.6 |
| Height | 5'4" |
| Wingspan | 6'2" |
| Standing Reach | 6'10" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| 40 Yard Dash | 4.5 sec |





| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|