Chris Terry's Bio
| Plays | Baseball, Football, Soccer |
| Class Year | Graduated 2025 |
| Teams | #12 • QB, FS • Captain #3 • FORW |
| Height | 6'0" |
| Weight | 175 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 195 lbs |
| Squat | 345 lbs |
| Deadlift | 375 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.79 sec |
| Broad Jump | 8'8" |
| Shuttle | 4.13 sec |