Simon Harry's Bio
Bio
Qb....
Qb....
| GPA | 3.6 |
| ACT | 32 |
| SAT | 1400 |
| Height | 5'8" |
| Weight | 153 lbs |
| Wingspan | 5'8" |
| Standing Reach | 5'7" |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 210 lbs |
| Squat | 155 lbs |
| Deadlift | 165 lbs |
| 40 Yard Dash | 6.24 sec |
| Vertical Jump | 6'0" |
| Broad Jump | 7'6" |
| Shuttle | 6.3 sec |




