Bryce Sutton's Bio
Bio
GPA 5.0 | 5'10 178|bs | Palmetto High School | Football | LB/RB | Bench-305 | Squat 500 | Hang Clean- 305
GPA 5.0 | 5'10 178|bs | Palmetto High School | Football | LB/RB | Bench-305 | Squat 500 | Hang Clean- 305
| GPA | 5 |
| Honors Classes | Honors English 2, Honors Geometry 1, Honors Modern World History 1, and Honors Biology 1 |
| Height | 5'10" |
| Weight | 178 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 300 lbs |
| Squat | 475 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.8 sec |
| Broad Jump | 9'1" |